KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 15539355

nr 1553 9355

Ikoner

2 st, 1800-tal, 31x27 - 32x27 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 31 juli 2023
kl 20:12:57